تبلیغات

وبلاگ تخصصی mobile4ir

وبلاگ تخصصی mobile4irفیس بوک را جریمه کنیم

نویسنده: عباس پنجشنبه 1389/03/13

اینترنت یک ابزار است و محتوایی که در آن گذاشته می شود، برای این ابزار کارکرد تعریف می کند علاوه بر این ،افزایش محتوا و کارایی برای یک سایت ،به آن سایت قدرت می بخشد این قدرت می تواند تا حدی افزایش یابد که به ابزاری برای اعمال فشار بر یک ملت و یا توهین به عقیده و یا مذهب تبدیل شود و این دقیقا همان اتفاقی است که این روز ها بارها شاهد آن هستیم.

رفتار زشت گوگل در تحریم ایرانیان از خدمات عمومی و مجانی خود، تحریم  های Adobe  و حملات گستاخانه ی به ساحت رسول اکرم (ص) و دین اسلام از جمله رفتار های مغرضانه ای است که دشمنان از خود نشان می دهند.

این رفتار نمونه ای از قدرت نمایی آنان است که از کار شبانه روزی آنان حاصل شده است.

در مقابل،مسلمانان و ما ایرانیان در مقابل این گونه حرکات دشمن دست روی دست گذاشته ایم و به محکوم کردن های کلامی و خط نشان کشیدن های بی نتیجه اکتفاکرده ایم اما تا به کی این چنین باقی خواهیم ماند؟

بیداری و هوشیاری مسلمانان در زمینه تولید محتوا و ایجادکارآیی در اینترنت،امری اجتناب ناپذیر است که اگر هم چنان از آن غافل بمانیم ،لطمه بزرگی را متحمل خواهیم شد.

ایجاد    MillatFacebook  در مقابل سایت مغرض Facebookجرقه ای است که باید به بیداری مسئولان و متخصصان این فن منتهی شود.

این سایت که توسط متخصصان پاکستانی طراحی شده است،ظاهری کاملا شبیه به فیس بوک داردبا این تفاوت که حمایت و احترام به اعتقادات و امنیت مسلمانان را هدف اصلی خود قرار داده است.

وقتی فیس بوک با برگزاری مسابقه کاریکاتور به پیامبر اعظم ومسلمانان توهین می کند،آیا بسنده کردن به انتشار بیانیه و محکوم کردن کافی است؟

آیا این تهنا کاری است که از جمعیت 1/6 میلیارد نفری مسلمانان جهان بر می آید؟ عجیب اینجاست که سهم قابل توجهی از محبوبیت سایت فیس بوک مدیون همین مسلمانانی است که همچنان از این سایت استفاده می کنند و آن را محبوبتر و پر طرفدار ترجلوه می دهند.

ایجاد MillatFacebook در مقابل فیس بوک اولین حرکتی است که در مقابل این چنین توهینی به راه افتاده است اگر چه خیلی زود تر باید شاهد آن و اقدامات مشابه آن می بودیم.

در حالی که نوشتن هرگونه مطلبی در رد هولوکاست در فیس بوک ممنوع است،چگونه کشیدن کاریکاتور انبیاء الهی مانعی ندارد؟وقتی نمی توان از جنایات رژیم صهیونیستی چیزی در فیس بوک نوشت،چرا ما برای رو سیاه کردن دشمن دست به ایجاد سایتی نزنیم؟آیا توان یک میلیاردو ششصد میلیون مسلمان تا این حد کمتر از توان مشتی صهیونیست است که نمی توانند حتی از پیامبردین  خود آنطور که باید دفع کنند؟

اگر چه فیس بوک به طور رسمی از مسلمانان عذر خواهی کرد و صفحات موهون را حذف کرد چرا باید به این چنین سایتی اعتماد کنیم؟آیا تحریم شدن این سایت به وسیله ی مسلمانان حداقل کاری نیست که از دست ما بر می آید و حتی از آن نیز دریغ می کنیم ؟

قطع سود سرشار این سایت از مسلمانان حداقل جریمه است که این سایت و صاحبان آن باید در مقابل رفتار موهون خود پرداخت کنند.

برچسب ها : فیس بوک را جریمه کنیم ,

ادامه مطلب ... نظرات :


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

دانلود بازی ، نرم افزار ، تم ،آموزش ترفند و.....

    ایجاد کننده وبلاگ : عباس


تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 mobile4ir Group , All Rights Reserved ©